Son Paylaşılanlar

İddaada Kaybediyorum

İddaada Kaybediyorum

Hayatı ikiye bölmek istersek eğer, kaybedenlerin olduğu bir kesim ve kazananların olduğu bir kesim buluruz. Kazananlar da kaybedenlere eklenebilir zaman içinde ama kaybettiğiniz zaman kazanmak için çok daha fazla çaba harcarsınız. İddaada kaybediyorum diyenler için söylemek gerekiyorsa inanın hangi durumda olursak olalım her zaman sizlerin hep kazanabilmesi için bir şeyleri yapmaya çalışıyoruz. İddaa oyunu öyle bir haldeki şu an +18 olan her kişi hemen dahil oluyor. Bir de interneti buna katarsak bu kesim her gün büyüyor, artıyor ve yenisi eklenerek çok daha fazla bahis yapılmış oluyor. Bir yanda yırtılan kuponlar, internetten oynuyorsak çarpı işaretli yani kazanılamayan maçlar, diğer yanda ise daima tik işaretli yani kazanmış olan kuponlar ve alınan paralar var. Kaybedenler hiç bir zaman konuşulmaz.

İddaada Hep Kaybediyorum, İddaa Kaybetmek Yok, İddaa Kaybetmeden Kazanmak

Kazananlar ise aksine daima dilden dile düşer ve böylece yayılır. Hep kaybediyorsanız ise düşünülmesi gereken bazı sorunlar var demektir ortada. Yoksa bu denli yoğun bir tahmin hatası olamaz bizce. Ya yaptığınız kupondaki işaretlemelerinizde sıkıntılar var ya da tahminleriniz gerçekten çok kötü. Bir de başka türlü bakalım olaya. Belki de sizin oynadığınız internetteki iddaa sitesindeki bazı şeyler daima kaybetmenize sebebiyet veriyordur. Örneğin oranlar düşük diye hep o maçı yazıyorsunuz, aklınızdan muhakkak tutacak çünkü oranı düşük diyorsunuz, ama sonra bir bakıyorsunuz ki o maçtan yatmışsınız. İşte böyle böyle devam ederek kaybedenler sürekli artıyor.

Tabi sizin kaybettim demenizdeki bir başka neden de tek maç oynama sorunu. Eğer her açılan maça tek maç oynayabilseniz, bunun üzerinden gidebilseniz, belki de bir çok defa kaybetmek yerine kazanmış olacaksınız. Ya da oynanan bir maçı izleyip o anda maçın durumuna göre tahminlerinizi kuvvetlendirerek canlı iddaa oynamış olsanız belki de kaybetmek yok artık diyeceksiniz. Aslında tüm mesele burada. Bu oyunda güttüğünüz amaç farklı yollardan gidilerek başarıya kavuşabilir. Tek düze gidip kaybetmeye kendinizi alıştırmayın lütfen. Aşağıda size verdiğimiz iddaa sitelerine gelin, kayıt olun, paranızı yatırın, bonuslarınızı da hesabınıza alın. Daha sonra her maçı tek maç oynayın, canlı oynayın, ardından bakın bakalım kaybetmek var mı yok mu. Tahminleriniz daima düzgün olsun, kazananların olduğu bir kesimde yer alın. Bol kazançlar dileriz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*