Son Paylaşılanlar

İddaa Listesi

iddaa listeleri, yüksek oranlı iddaa listesi

İddaa, daha coşkulu ve inanılmaz günler geçirmemize sebep oluyor. Sebep oluyor ancak bir yandan da bu coşku, bizlerin iddaa listesine göz attığında parasal olarak bize geri dönmesiyle daha da artacaktır. Yani iddaa listesi bizleri maddi olarak tatmin etmelidir. Maddiyat bir yana manevi olarak da en az o kadar memnun edici olmalıdır. İddaa listelerinde bulunan maçlar geniş bir şekilde bültene yerleştirilmelidir. Bu da bir diğer bakış açısıdır.

Her şey zamanla farklılaşabilir. Özellikle iddaa siteleri kendi kafalarına göre bir şeyleri yaptıkları zaman gerçekten tüm maçlar bir anda farklı bir tahmin doğrultusuna geçebiliyor. Bu ne demek oluyor derseniz şu şekilde açıklamaya çalışalım. Bazı maçlar ki bu maçlar genelde fazla oluyor, bir sakatlık haberi veya çok oynanmış bir maç olarak oranı düşen maçlar listesine katılabiliyor. Yani 2.50 oranından oynadığınız bir maç bir anda 2.00 ‘ a düşebiliyor.

Yukarıdaki gibi durumları yaşadığınızda kazançlarınız otomatik olarak düşecektir. Bizler de sizlere bu durumu yaşamamanız için bazı önerilerde bulunacağız. İddaa listesi denilince aklımıza gelen ilk şey maçların oranlarıdır. Kiminle karşılaştığından ziyade oran yüksek mi değil mi buna bakarız. Aşağıda bir tablo içerisinde yüksek oranlı iddaa siteleri listesi paylaşıyoruz. Bu sitelerin iddaa bültenlerini inceleyin. Oranlara bir göz atın. Türkiye’deki iddaa oranları ile lütfen kıyaslayınız. Şu an en çok tercih edilen siteler olduklarını, güvenilirlik konusunda diğer sitelerin ellerine su dökemeyeceklerini sizlere açık bir şekilde belirtelim. Komik oranlardan bıktınız ise iddaa listelerini inceleyin, kararınızı verin. Bol kazançlar sağlayacağınıza eminiz…

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*