Son Paylaşılanlar

İddaa Kuralları

İddaa Kuralları

Bir gün bir iddaacıya sormuşlar, kazanmak için bir şansın olsa önce ne yapardın? İddaacı şöyle demiş, kazanmam için önce nasıl kazanılacağını bilmem gerekiyor, ama kazanırsam bunu herkesle paylaşırım demiş. İşte biz de böyle yapıyoruz herkes için. İddaa kurallarını iyi bildiğimiz zaman yani diğer türlü söylemek gerekirse nasıl kazanabileceğimizi bildiğimiz zaman sonrası çok daha kolay olacaktır. Amaç ilk önce parayı cebimize alabilmektir. Sonrasında zaten her şey kendiliğinden gelecektir. İddaa oyunu ilk defa piyasaya adını duyurduktan sonra herkes bunun nasıl oynandığı hakkında hep bir görüş alışverişi yapmaya başladı. Kuralları ise en çok merak edilenler arasındaydı. Öyle ya, kuralını bilmediğiniz bir oyuna körü körüne para yatırmak ne kadar doğru olabilirdi ki? Biz de bu konuyu ele alarak iddaaya yeni başlayanlar için ne kadar bilinmesi gereken şartlar varsa bildirelim dedik. Umuyoruz ki çok faydalı olacaktır.

İddaa Oyun Kuralları, İddaa Oynama Kuralları, İddaa Basketbol Kuralları, İddaa Kuralları Ertelenen Maçlar

İlk başlayanlar için sıfırdan anlatmak istiyoruz tüm olan biteni. Önce maçların olduğu bir bülteni elimize alalım.

  • Bunu online olarak da elde edebileceğimiz için sorun yaşamayız pek.
  • Sonra, futbolu takip eden ya da şöyle diyelim spor dalları arasından herhangi birini takip eden biriyseniz biraz daha şanslısınız demektir. En azından bazı takımları tanıyor, onlar hakkında bilgi sahibisiniz.
  • Ardından bildiğiniz bir takımı seçin. Bunun hangi takım ile maç yapacağını bilmelisiniz. Bu yüzden karşı takımın istatistiklerine de bakın.
  • Buraya kadar her şey tamamsa artık tam olarak işin uygulama kısmına geçelim.
  • Orada seçtiğiniz maçın bir kod numarası olacaktır. O kod numarasını eğer online bir iddaa sitesinde oynamıyorsanız kupona yazmanız yani işaretlemeniz gerekiyor.
  • İşaretleme işlemi zaten çok kısa sürer. Çünkü 3 kolonlu bir kuponda rakamları yukarıdan aşağıya birer sayı olmak üzere karalıyorsunuz.
  • Gelelim kuponun sağ tarafına. Sağ tarafında ise ilk yarı ve maç sonucu diye iki kısım bulunur. Bu iki kısımdan eğer tahmininiz maç sonucu ise maç sonucu kısmına, eğer ilk yarı için ise ilk yarı kısmına sırasıyla 1 – 0 – 2 olarak işaretlemeniz gerekiyor.
  • Örneğin; Kasımpaşaspor – Gençlerbirliği maçı olsun. Bu maçı Kasımpaşa kazanır diyorsanız 1’i işaretleyin. Berabere biter diyorsanız 0’ı, eğer Gençlerbirliği kazanır diyorsanız kolonda maç sonucu kısmında 2’yi işaretlemeniz gerekir.

İlk kuralları aslında vermiş olduk. Bunları takip ederek kuponu sorunsuzca yapmış olursunuz. Her kupon en az 2 TL etmektedir. Önceden 50 kuruşa bile kupon hazırlayabiliyorduk ama zamanla bu 2 TL’ye çıktı. Yani yazdığınız takımların oranlarının iki katı kadar kazanırsınız eğer kupon tutarsa.

Bir de diğer kurallardan bahsedelim. Bazılarımız basketbol kurallarını da merak ediyor. Yani iddaa açısında nasıl oynanması gerektiğini öğrenmek istiyor. Arkadaşlar, basketbol da aynı futbol maçları gibi bir kod numarasına sahip olurlar. Bu kodu işaretlersiniz. Yine kazanacak takım veya alt üst şeklinde bazı tahminlerde bulunursunuz. Ancak burada şu var, basketbolda alt üst oynamak bazı verilen sayılara göre belirlenen. Yani ilk devre işte atıyoruz 40 sayının üstünde veya altında olur gibi. Bunu biz belirleyemiyoruz maalesef. İddaa kendi oranlarını kendi verdiği için değişken oluyor bu sayılar.

Ertelenen maçlar için ise yine ayrıca bir açıklama yapalım. Diyelim ki kupon yaptınız ancak hava koşulları vs. yüzünden maç ertelendi ve ileri bir tarihte oynanacak. Burada eğer maç çok ileri bir tarihe alınmadıysa kupondan çıkarılmaz. 24 saatlik bir zaman dilimi var bunun için. Ertesi güne alındıysa kupon devam eder.

Sizler için iddaa oyun kurallarını belirttik. Oynamak isteyenler için yine güzel ve bir o kadar yüksek miktarlar kazanabilmenizi diliyoruz. Aşağıda sizlere bir iddaa siteleri listesi hazırladık. Bu listedeki iddaa sitelerine gelerek en güzel kazançları yine iddaa oynama kuralları çerçevesinde elde edebilirsiniz. Hem de en yüksek oranlardan bunu sağlamanız mümkün. Bonuslar da alacaksınız. Hepinize bol kazançlı saatler diliyoruz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*